Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych form dostawy.
  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PayU i PayPal, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

Płatność przelewem bankowym - płatności należy dokonać na poniższe dane. O numerze konta poinformujemy Cię w mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia. Przelewu możesz dokonać online, na poczcie lub w banku. Jak tylko wpłata zostanie zaksięgowana na naszym koncie, rozpoczniemy realizację Twojego zamówienia. W tytule przelewu prosimy umieścić numer zamówienia, aby przyspieszyć jego realizację. Czas realizacji zamówienia zależy od tego, kiedy wpłata zostanie zaksięgowana. W zależności od banku trwa to zazwyczaj do dwóch dni roboczych.

Numer konta/IBAN:  PL95249000050000453016517860
Nazwa banku:  Alior Bank
SWIFT(BIC):  ALBPPLPW
Adres banku: Alior Bank; Łopuszańska 38D; 02-232 Warszawa; Polska

System PayU i PayPal obsługuje bezpieczne transakcje:

  • karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro,
  • ePrzelewy - lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia.

Płatność kartą Visa, MasterCard, Maestro - najwygodniejszy i najszybszy sposób realizacji zamówienia u operatora płatności PayU. W godzinach pracy pieniądze są zazwyczaj natychmiast przekazywane na nasze konto. Dodatkowo, kupując w PayU, możesz zapłacić nawet do 30 dni po złożeniu zamówienia. Bez dodatkowych kosztów i rejestracji.

PayPal - Jeśli klient wybierze metodę płatności PayPal, płatność będzie realizowana za pośrednictwem dostawcy usług płatniczych PayPal (Europe) S.à rl et Cie, SCA, 22-24 Boulevard Royal, L-2449 Luxembourg i związane z tym warunki użytkowania, które są dostępne na stronie www.PayPal.com są do znalezienia, przetworzenia: https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/ua/useragreement-full . Płatność PayPal charakteryzuje się bardzo niskim ryzykiem po stronie kupującego, gdyż klient może zrezygnować z zakupu w trakcie realizacji zamówienia, a pieniądze zostaną mu natychmiast zwrócone. Ze względu na wysokie koszty operacyjne tej płatności, zastrzegamy sobie prawo do obciążenia kupującego dodatkową opłatą w wysokości 3% wartości zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl